ZJAZD INTEGRACYJNY
Stowarzyszenia BIOPOL

Rynia k/Warszawy 21 - 25 maja 2008 rokuSzanowni Członkowie PSB BIOPOL,
mili Goście, Wykładowcy i Sympatycy


„Znów przyjdzie maj………”, a w maju, jak co roku spotkamy się na wiosennym Zjeździe Integracyjnym. Tym razem jednak, po raz pierwszy będziemy oficjalnie gościć przedstawicieli Polskiego Zrzeszenia Naturoterapeutów Dyplomowanych, którzy przyjęli nasze zaproszenie. Wspólnie spędzony czas pozwoli wymienić doświadczenia, umiejętności, a także zintegrować środowisko. Skorzystajmy z wiedzy naszych Kolegów – zapraszam na wykłady i warsztaty prowadzone przez naszych gości, jak również przez pozostałych zaproszonych wykładowców. .

Termin najbliższego zjazdu został wybrany przez Was, drodzy członkowie i sympatycy Biopola, za pośrednictwem oficjalnej, strony internetowej. Mam nadzieję, że to pierwszy krok w aktywniejszy udział wszystkich członków w rozwój naszego Stowarzyszenia. O jego świetności i wielkości nie świadczy przecież ilość wydanych legitymacji czy częstość zjazdów, ale aktywność ludzi z nim związanych, ich rozwój, wzajemna wymiana myśli i wiedzy oraz wizerunek bioterapeuty, jaki tworzą w społeczeństwie. Mam nadzieję i życzę tego wszystkim nam, aby każdy znalazł swoje miejsce w Stowarzyszeniu, a także byśmy wspólnie rozwijali naszą działalność i stawali się bardziej wiarygodni w oczach społeczeństwa..

Niech wspomniana strona internetowa będzie od teraz aktywnym miejscem naszych spotkań również poza zjazdami. To miejsce, gdzie każdy może zamieścić interesujący artykuł, dowiedzieć się o szkoleniach, zasugerować tematykę wykładów na kolejny zjazd, pobrać potrzebne dokumenty i poczytać o wydarzeniach w środowisku bioterapeutów..

Niech zachętą udziału w zjeździe będzie interesujący program, wspaniała pogoda i obietnica miło spędzonego czasu wśród przyjaciół i znajomych..

Zapraszam serdecznie

Małgorzata Anna Muraszew-Kiełbowicz Prezes PSB "BIOPOL"


Informacja do pobrania

Program Zjazdu

Program Walnego Zebrania

Opłaty


Informacja: 20.03. 2008 roku

Zapraszamy