ZJAZD INTEGRACYJNY
Stowarzyszenia BIOPOL

Rynia k/Warszawy 24 - 26 października 2008 rokuSzanowni Członkowie PSB BIOPOL,
mili Goście, Wykładowcy i Sympatycy


     Miło mi, że ponownie mogę zaprosić Was na jesienny Zjazd Integracyjny Polskiego Stowarzyszenia Bioterapeutów „BIOPOL” , który tradycyjnie odbędzie się w WDW Rynia w dniach 24-26 października 2008
     Zjazdy jesienne są krótkie, podobnie jak krótkie w tym okresie są dni, ale staramy się aby nasze spotkania były miłe, ciepłe, interesujące, a przede wszystkim wnosiły nowe spojrzenie na dobrze znane metody i zagadnienia.
     W sobotę jako pierwszy wystąpi Jakub Zemła z tematem o blokadach emocjonalnych widzianych z pozycji praktykującego radiestety i bioenergoterapeuty. Drugim naszym gościem będzie Marcin Burger z podwójnym wykładem o praktycznym zastosowaniu remedii feng shui.
     Na zakończenie soboty spotkamy się z Janem Aleksanyanem, naszym nowym kolegą przybyłym z Armenii, aby posłuchać o metodzie Dżuny Dawitaszwili.
     W niedzielę po śniadaniu posłuchamy znanego nam dobrze Marka Prusa, który wskaże jak radzić sobie ze świadomością pacjenta z chorobą terminalną, a zaraz po nim Andrzej Mazur zaprezentuje nam jak posłużyć się jasnowidzeniem w bioterapii. Wszystkie tematy i szczegóły znajdziecie w załączonym programie Zjazdu.
     Namawiam wszystkich Członków i Sympatyków do uczestnictwa w naszym jesiennym spotkaniu. Mam nadzieję, że każdy znajdzie na wykładach coś ciekawego, a wieczorami będzie chwila na wymianę myśli i radości.
     Z pozdrowieniami

Zapraszam serdecznie

Małgorzata Anna Muraszew-Kiełbowicz Prezes PSB "BIOPOL"


Informacja do pobrania

Zaproszenie

Program zjazdu i opłatyInformacja: 20.08.2008 roku

Zapraszamy