ZJAZD INTEGRACYJNY
Stowarzyszenia BIOPOL

Rynia k/Warszawy 16 - 18 listopada 2007 rokuSzanowni Członkowie PSB BIOPOL,
Wykładowcy i Sympatycy


Ponownie mam przyjemność zaprosić Was na nasz Zjazd Integracyjny, organizowany jak zwykle w Wojskowym Domu Wypoczynkowym w Ryni k/Warszawy, w dniach 16-18 XI 2007.

Niech listopadowa słota nie zniechęci nikogo do wyjścia z domu! Wszyscy doskonale wiemy, że na naszych spotkaniach nie brakuje słońca, nawet, gdy za oknem jesienna zawierucha. A kto smutny, tym bardziej zapraszamy na Zjazd – uporamy się z każdą złą aurą.

Już w piątek, po medytacji możemy wesoło spędzić wieczór śpiewając i tańcząc przy karaoke.

W sobotę Urszula Fajks zapozna nas z następną częścią numerologii a Andrzej Gasis nauczy, a niektórym tylko przypomni zabieg pulsingu. Sobotni wieczór mamy możliwość rozpocząć od wzajemnych zabiegów pod czujnym okiem Andrzeja: w tym celu proszę osoby chętne i posiadające stoły do masażu o przywiezienie ich – nie ma to jak wzajemny, koleżeński zabieg. Po tak przyjemnie rozpoczętym wieczorze zapraszam do kawiarenki na pogaduchy, śmiech i tańce.

Również w sobotę, proszę Was o zgromadzenie się na krótkim zebraniu organizacyjno-informacyjnym. Wraz z Członkami Zarządu pragnę poinformować Zebranych o obecnym stanie Stowarzyszenia i zastanowić się nad dalszą drogą BIOPOL’a. Uprzejmie proszę o liczne stawienie się na zebraniu, będziemy rozmawiać o naszych wspólnych, ważnych sprawach.

Pamiętając życzliwość i Państwa zainteresowanie, oraz odpowiadając na Wasze sugestie, poprosiliśmy o wykład Alę Rylik i Danusię Kościów, oraz Jana Suligę. Wykładowcy Ci zgodzili się na zajęcia w niedzielne przedpołudnie. Posłuchamy o duszy i o miejscach mocy.

Mam nadzieję, że już niedługo zobaczymy się wszyscy w Ryni.

Zapraszam

Małgorzata Anna Muraszew-Kiełbowicz Prezes PSB "BIOPOL"


Informacja do pobrania

Program Zjazdu


Informacja: wrzesień 2007 roku

Zapraszamy