ZJAZD INTEGRACYJNY
Stowarzyszenia BIOPOL

Rynia k/Warszawy 30 kwietnia - 3 maja 2009 rokuSzanowni Członkowie PSB BIOPOL,
mili Goście, Wykładowcy i Sympatycy


     Majowy Zjazd jest ostatnim organizowanym przez aktualny Zarząd, więc tym serdeczniej zapraszamy do wspólnego spotkania. Na Walnym Zebraniu, na którym liczymy na wysoką frekwencję Członków, wybierzemy bowiem nowy Zarząd.
     Jak zwykle spotykamy się nad Zalewem Zegrzyńskim, w Wojskowym Domu Wypoczynkowym w Ryni k/Warszawy w dniach od 30 kwietnia do 3 maja 2009r.
     Pomimo naszego niezadowolenia po ostatnim Zjeździe i uwag uczestników poprzednich zjazdów organizowanych w tej placówce, ze względów finansowych zmuszeni jesteśmy do zakwaterowania w tym samym miejscu. Zaporowe ceny w innych ośrodkach (co najmniej dwu, trzy-krotnie wyższe niż w WDW Rynia) nie pozwoliły nam bez konsultacji z wszystkimi Członkami podjąć decyzji zorganizowania zjazdu w lepszym otoczeniu. Skutkowało by to bardzo znaczącym zwiększeniem opłaty za zjazd dla każdego z nas.
     Spotykamy się jednak po to, by pogłębić swoją wiedzę, wymienić doświadczenia i spędzić czas w miłym gronie. Tym razem oprócz tematów z tradycyjnych dziedzin, będziemy mieli okazję posłuchać wykładowców-znawców różnych zagadnień o interesującym nas roku 2012, a więc piątek poświęcony będzie jednemu tematowi – szczegóły w programie.
     
     
     Z pozdrowieniami

Do miłego zobaczenia

Małgorzata Anna Muraszew-Kiełbowicz Prezes PSB "BIOPOL"


Warszawa, dnia 15.03.2009

Informacja do pobrania

Program

Opłaty


Strona internetowa PSB BIOPOL www.biopol.jasky.pl

Informacja: 15.03.2009 roku

Zapraszamy